“Azərsu” ASC-nin əməkdaşları Beynəlxalq treninqdə iştirak ediblər.
15-22 mart tarixlərində Hindistan Respublikasının Azərbaycan Respublikasındakı səfirliyinin təşəbbüsü və Kerala şəhərindəki “Maye hərəkətinin tədqiqi”  İnstitutunun Treninq Departamentinin təşkilatçılığı ilə “Suyun nəqli və paylanması mühəndisliyi” mövzusunda videokonfrans formatında treninq keçirilib. Treninqə Doktor Kumar Anil rəhbərlik edib.
Tədbirdə  “Azərsu” ASC-nin Planlaşdırma və layihə Departamentinin rəis müavini Elşad Cavadzadə, Mərkəzi Laboratoriyanın müdiri Elçin Əliyev və “Sukanal” ETLİ-nin direktor müavini Fərda İmanov iştirak ediblər.

Employees of “Azersu” OJSC participated in the International training.
On March 15-22 at the initiative of the Embassy of the Republic of India in the Republic of Azerbaijan and organized by the Training Department of the Institute of “Liquid Motion Research” in Kerala, a videoconference training on “Water Transportation and Distribution Engineering” was held. The training was led by Dr. Kumar Anil.
The event was attended by Elshad Javadzadeh, Deputy Head of the Planning and Project Department of “Azersu” OJSC, Elchin Aliyev, Head of the Central Laboratory, and Farda Imanov, Deputy Director of “Sukanal”Scientific Research and Design Institute.