Daxili telefon nömrələri

Soyadı, adı və atasının adı Vəzifəsi Daxili nömrə

Rəhbərlik

 

 

1  Mirzəyev Vüqar Sərdar oğlu Direktor 2501
2 İmanov Fərda Əli oğlu Direktor müavini 2502
3 Babayev Mehman Hacıbala oğlu Direktor müavini 2504

Rəhbərlik yanında aparat

   
1 Abbasov Vaqif Həyat oğlu Direktorun köməkçisi 2601
2 Şərifov Rauf Rüstəm oğlu Müşavir 2709
3 Əbilov Fazil Adil oğlu Baş elmi işçi 2512
4 Miriyev Hüseynalı Əhməd oğlu Mülki müdafiə qərargahının rəisi 2629
5 Axundzadə Natiq  Hüseynağa oğlu ƏM  və TT üzrə mühəndis 2633
6 Dadaşov İlham Əliş oğlu Əməyin təşkili üzrə mühəndis 2630

Kadrlar, icraya nəzarət və kargüzarlıq şöbəsi

 
1 Məmmədov Səhrat Comart oğlu Şöbə rəisi 2600
2 Əzizova Kəmalə Bilal qızı Kadrlar üzrə mütəxəssis 2626
3 Qəyyumova Əminə Vəfa qızı Kadrlar üzrə mütəxəssis 2602
4 Kərimli Emin Zabit oğlu Kadrlar üzrə mütəxəssis 2603
5 İbrahimova Əlbinə Ehtibar qızı Kadrlar üzrə mütəxəssis 2612
6 Qəribova Nüşabə Xaqani qızı Texnik 2613
7 Rəhimova Əminə Rəfael qızı Referent 2615
8 Mansurlu Türkan Nizami qızı Kargüzar 2614

Peşə və ixtisas biliklərinin qiymətləndirilməsi şöbəsi

1 Ələkbərzadə Vüsalə Aydın qızı Mühəndis 2752

İqtisadiyyat və uçot şöbəsi

   
1 Hümbətov Azər Cəlil oğlu Şöbə rəisi – baş mühasib 2611
2 Məmmədzadə Mətanət Rafiq qızı Mühasib 2619
3 Ağalarov Kamil İmadət oğlu Mühasib 2605
4 Mənsimova  Esmira Nurəli qızı Mühasib 2608
5 Qurbanlı Elgün Əmgül oğlu Mühasib 2604
6 Mirzəyeva Günay Baxşalı qızı İqtisadçı 2609

Hüquq şöbəsi

 
1 Hüseynov İlham Aydın oğlu Şöbə rəisi 2640
2 Əliyeva Sara Vaqif qızı Hüquq məsləhətçisi 2642
3 Hüseynov Samir Nizami oğlu Hüquq məsləhətçisi

Doktorantura şöbəsi

1 İsmayılov Rəşail Abdulhüseyin oğlu Şöbə rəisi – elmi katib 2743
2 Xıdırova Pərvanə İlham qızı Metodist 2746
3 BDU və AzMİU-nun kafedraları 2665

Texniki  şöbə

 
1 Adilov İqbal Əliməmməd oğlu Şöbə rəisi 2622
2 Məmmədov Ruslan Qəvvam oğlu Şöbə rəisinin müavini 2693
3 Nəhmətova Aytən Xanoğlan qızı Mühəndis 2617
4 Gözəlova Tamilla Hüseynağa qızı Mühəndis 2627
5 Mahmudov Çingiz Müsahib oğlu Mühəndis 2625
6 İsmayılova Gülbəniz Məhəmmədrza qızı Mühəndis 2621
7 Quliyeva Nəcibə Kamran qızı Mühəndis 2618

Müəllif nəzarəti qrupu

 
8 Hüseynov Xalid Cəlil oğlu Mühəndis 2755
9 Kərimov Hüseynağa Həbib oğlu Mühəndis 2756
10 Səlimov Bəhmən Şuluq oğlu Mühəndis 2759

Qaynaq işlərinin test qrupu

 
11 İbrahimov Rasim Eldar oğlu Mühəndis 2658
12 Hüseynov Zaur Allahverən oğlu Mühəndis 2658
13 Qulizadə İlkin Mehman oğlu Mühəndis 2658
14 Məmmədov Nahid Səhrat oğlu Mühəndis 2658

Geodeziya şöbəsi

 
1 Məmmədov Anar Fərman oğlu Şöbə rəisi 2646
2 Həsənov Füzuli Məhəmməd oğlu Şöbə rəisinin müavini 2564
3 Abbasova Sevinc Barat qızı Mühəndis 2648
4 Vəliyeva Bəsti Cümşüd qızı Mühəndis 2638
5 Qasımov Azər Hüseyn oğlu Mühəndis  
6 Əliyev Ramil Yusif oğlu Mühəndis  
7 Ələkbərov Ələkbər Ələddin oğlu Mühəndis  
8 Məmmədov Ruslan Tahir oğlu Mühəndis  2647
9 Əhmədov Rahim Həmid oğlu Mühəndis
10 Məmmədov Tural İxtiyar oğlu Mühəndis
11 Allahverdiyev Vüqar Abbasəli oğlu Mühəndis
12 Muradov Əlişah Talıb oğlu Mühəndis
13 Əlizadə İlkin Yusifəli oğlu Mühəndis  2549
14 Həşimova Ləman Ağamir qızı Texnik  
15 Həsənli Həsən Ənvər oğlu Fəhlə 2657

Mühəndis-geoloji axtarışları şöbəsi

   
1 İbrahimov Anar Mürvət oğlu Şöbə rəisi 2737
2 Quliyev Sənan Aydın oğlu Şöbə rəisinin müavini 2734
3 Bayramov Tural Nüsrəddin oğlu Mühəndis  
4 Mehdiyev Nazim Həsən oğlu Mühəndis  
5 Meşalkina Marina Vasilyevna Mühəndis 2744
6 Rzayev Ramil Tofiq oğlu Mühəndis 2550
7 Qəhrəmanov Vüsal Əsgər oğlu Mühəndis  
8 Ataşlı Zaur Məlik oğlu Mühəndis 2549
9 İsmayılov Elşən İqbal oğlu Mühəndis  
10 Qafarlı Elvin Azad oğlu Mühəndis  
11 Abbasquliyev Raul Nurədin oğlu Mühəndis 2531

Su təchizatı sistemlərinin layihələndirilməsi və ekspertizası şöbəsi

 
1 Quliyev Aftandil Təvəkkül oğlu Şöbə rəisi 2513
2 Nəcəfov Ayaz İmran oğlu Şöbə rəisinin müavini 2726
3 Qəniyev Rafiq Abil oğlu Layihə baş mühəndisi 2654
4 Babaşov Cabbar Məhərrəm oğlu Layihə baş mühəndisi 2509
5 Ağayev Teymur  Sədaqət oğlu Layihə baş mühəndisi 2716
6 Qurbanova Yelena Serafimovna Mühəndis 2653
7 Şükürova Sevda Ramazan qızı Mühəndis 2569
8 Qarayev Aqşin Əli oğlu Mühəndis  
9 Camalova Südabə Abdulla qızı Mühəndis 2511
10 Plotnikova Yelena Nikolayevna Mühəndis 2731
11 Tağıyev Əbülfəz Vəli oğlu Mühəndis  
12 Babayev Orxan Ələsgər oğlu Mühəndis  2559
13 Abdullayev Rəşid Ələmşah oğlu Mühəndis  2725
14 Mirzəyev Faiq Akif oğlu Mühəndis 2508
15 Rəşidov Elmar Bəxtiyar oğlu Mühəndis  2721
16 Miryəhyayeva Mədinə Sultan qızı Mühəndis

Kanalizasiya və yağış suları sistemlərinin
layihələndirilməsi və ekspertizası şöbəsi

 
1 Cəfərov Cəfər Famil oğlu Şöbə rəisi 2515
2 Qurbanov Toğrul Sahib oğlu Şöbə rəisinin müavini 2599
3 Süleymanov Haqverdi Süleyman oğlu Layihə baş mühəndisi 2597
4 Əyyubov İftixar Adil oğlu Layihə baş mühəndisi
5 Camalov Yəhya Fəxrəddin oğlu Mühəndis 2596
6 Cəlilova Rəna Bəyzadə qızı Mühəndis 2553
7 Əsgərova Məhəbbət Ələsgər qızı Mühəndis  
8 İslamov Samid Rufulla oğlu Mühəndis 2558
9 Əliyev Özal Yaşar oğlu  Mühəndis 2597
10 Məmmədov Kənan Ənvər oğlu Mühəndis  
11 Əliyeva Səadət Kamil qızı Mühəndis  
12 İsmayılov Fərman İlham oğlu Mühəndis  

Yerüstü tikili və qurğuların layihələndirilməsi və ekspertizası şöbəsi

   
1 Fərgüzadov Namiq Savalan oğlu Şöbə rəisi 2552
2 Rzayeva Leyla Vasifovna Şöbə rəisinin müavini 2560
3 Ağaverdiyeva Nəzimə Aydın qızı Mühəndis 2561
4 İbrahimov Elçin Sadəddin oğlu Mühəndis  2570
5 Şəfiyeva Dilarə İlqar qızı Mühəndis 2566
6 Hüseynov Sunay Hikmət oğlu Mühəndis 2567
7 Cavadzadə Aynur Seyid qızı Mühəndis 2568
8 Qarayeva Ümidə İlqar qızı Texnik 2563

Elektromexanika və avtomatika sistemlərinin layihələndirilməsi və ekspertizası şöbəsi

   
1 Kərimov Rəşad Məmmədrza oğlu Şöbə rəisi 2565
2 Abbasov Murad Aydın oğlu Şöbə rəisinin müavini 2548
3 Əliyev Arif Hüseynalı oğlu Şöbə rəisinin müavini 2554
4 Musayeva Sevda Camal qızı Mühəndis 2650
5 Süleymanov Fərid Mirəşrəf oğlu Mühəndis  
6 İsmayılov Seymur Zakir oğlu Mühəndis 2557
7 Həsənov Rövşən Rüfət oğlu Mühəndis  
8 İsmayılov Eltay Nizami oğlu Mühəndis  
9 Quliyev Qulu Əlikərim oğlu Mühəndis 2551
10 Əsgərov Asim Əsgər oğlu Mühəndis  
11 Cabbarov Cabbar Məcid oğlu Mühəndis
12 Qasımova Təranə İntizam qızı Mühəndis
13 Əbilov Nadir Ramiz oğlu Mühəndis
14 Hacıyev Namiq Sadəddin oğlu Mühəndis
15 Şükürov Anar Vüqar oğlu Mühəndis

Tikintinin təşkili və layihələrin qiymətləndirilməsi şöbəsi

1 Dadaşov Ceyhun Əliağa oğl Şöbə rəisi 2754
2 Allahverdiyeva Ramidə Abbasəli qızı Şöbə rəisinin müavini 2741
3 Albabayev Fəxrəddin Ramazan oğlu Mühəndis 2723
4 Həşimova Hökümə Əziz qızı Mühəndis 2738
5 İsmayılov Naim Zakir oğlu Mühəndis 2753
6 Abbasov Vasif Yaqub oğlu Mühəndis 2736
7 Əhmədova Sevinc Tofiq qızı Mühəndis 2724
8 Feyzullayeva Elnarə Feyruz qızı Mühəndis  
9 Səlimova Zeynəb Oktay qızı Mühəndis 2735
10 İsgəndərli Tural Elman oğlu Mühəndis 2732
11 Vəlixanova Nurlanə Asəf qızı Texnik 2733

Layihələrin tərtibatı və buraxılışı şöbəsi

   
1 Əzizov Fikrət Kazım oğlu Şöbə rəisi 2636
2 Xasayev Kamal İsmət oğlu Şöbə rəisinin müavini 2666
3 Abbasova Qızlar Qardaş qızı Mühəndis 2637
4 Abdullayev Əhmədağa Əlövsət oğlu Mühəndis 2643
5 Əfəndiyeva Könül Sirət qızı Mühəndis 2635
6 Məmmədova Sahilə Ağababa qızı Mühəndis 2664
7 Həsənov Ümid Bəhram oğlu Mühəndis 2623
8 Rzayeva Sevinc Müslim qızı Texnik 2634
9 Nəsirova Şahinə Hüseyn qızı Texnik 2556

İnformasiya texnologiyalarının
tətbiqi şöbəsi

   
1 İsgəndərli Elman Tomar oğlu Şöbə rəisi 2505
2 Məlikov Ziya Elman oğlu Mühəndis 2729
3 Feyziyev Mehram Valeh oğlu Mühəndis 2728
4  Allahverdiyev Cavanşir Nazim oğlu Mühəndis 2730

Su təchizatı,  kanalizasiya sistemlərinin və hidrotexniki qurğuların tədqiqi şöbəsi

   
1 Nağıyev Zahid Abbasqulu oğlu Şöbə rəisi 2700
2 Tarixazər Zivər Əbülfəz qızı Şöbə rəisinin müavini 2701
3 Quliyev Rasim Kamil oğlu Aparıcı elmi işçi 2710
4 Süleymanov Etibar Aşur oğlu Aparıcı elmi işçi 2713
5 Hüseynzadə Məmməd Tofiq oğlu Böyük elmi işçi 2707
6 Hüseynova Nərmin Xürrəm qızı Böyük elmi işçi 2703
7 Şəfizadə İosif Həsən oğlu Elmi işçi 2708
8 Kərimova Gülnar Ələkbər qızı Mühəndis 2704
9 Əhmədova Qəribə Əli qızı Mühəndis 2745
10 İsmayılova Gülnaz Seyfi qızı Mühəndis 2706
11 Xaspoladova Gülnarə Nəriman qızı Mühəndis 2620
12 Qasımzadə Orxan Yaşar oğlu Mühəndis 2702

Hidroloji tədqiqatlar şöbəsi

   
1 Əbdüləzimov Rais Ülfət oğlu Şöbə rəisi 2712
2 Aslanov Şahin Sabir oğlu Şöbə rəisinin müavini 2711
3 Məmmədova Ceyhunə Aslan qızı Mühəndis 2719
4 Əliyeva Nəsibə Hacağa qızı Mühəndis 2718
5 Orucova Fəridə Dilman qızı Mühəndis 2720
6 Yusifli Kamran Akif oğlu Mühəndis  
7 Rəhmanlı Cavid Nazim oğlu Mühəndis  2705
8 Əhmədov Füzuli Şəfahət oğlu Böyük elmi işçi 2714
9 Əhmədov Fəryad Çingiz oğlu Mühəndis 2715
10 Fətullayev Pərvin Adil oğlu Mühəndis 2722
11 Yəhyayev Vasif Fərəhman oğlu Mühəndis

Qrunt və su tədqiqatları şöbəsi

 
1 Abdullayev Şəmsəddin Naib oğlu Şöbə rəisi 2694
2 Quliyeva Ülfət Nüsrəddin qızı Şöbə rəisinin müavini 2762
3 Namaz Ruhiyyə Sədaqət qızı Böyük elmi işçi  2761
4 Tağıyeva Ülkər Əli qızı Elmi işçi  2761
5 Miriyeva Ramilə Hüseynalı qızı Elmi işçi  
6 Namazov Rasim Rafiq oğlu Mühəndis  2763
7 Əliyeva Xuraman Ənvər qızı Mühəndis  
8 Hüseynova Bəyaz Akif qızı Laborant  
9 Rəhimova Şəms Rizvan qızı Mühəndis  2761
10 Həsənova Gülnarə Hüseyn qızı Mühəndis  2763
11 Hacıyeva Nərmin Əlişah qızı Mühəndis
12 Əhmədov Vüsal Məmmədəli oğlu Mühəndis
13 Əhmədova Lamiyə Əbdülməmməd Mikrobioloq 2761
14 Həsənova Elmira Əbdülhəşim qızı Kiçik elmi işçi 2763
15 Hüseynova Aygül Akif qızı Kiçik elmi işçi  

Təchizat və təsərrüfat işləri şöbəsi

   
1 Rəhimov Telman Ağabəy oğlu Şöbə rəisi 2514
2 Əliyev Allahverdi Cəbrayıl oğlu Şöbə rəisinin müavini 2661
3 Şəfəqqətov Kərim Kazım oğlu Mühəndis 2660
4 Vahabzadə Vüsal İnqilab oğlu Anbar təsərrüfatının müdiri 2760
5 Hacıyev Vüqar İsa oğlu Usta  
6 İbrahimxəlilov Rəsul Hümmət oğlu Texnik 2631
7 Gözətçilər otağı 2655
8 Mətbəx IV mərtəbə 2598
9 Mətbəx V mərtəbə 2628
10 Xadimələr otağı 2749
11 Sürücülər otağı 2667

Təlim və İnnovasiyalar Mərkəzi

   
Kadr hazırlığı şöbəsi  
1 Ayatova Aygül Səxavət qızı Mühəndis
Xidmətedici heyət
2 Hüseynov Kamal Oqtay oğlu Komendant
3 Abdullayev Hikmət Fikrət oğlu İnzibatçı
4 Həsənli Məhəmmədəli Aydın oğlu İnzibatçı 2263
5 Nəsirov Şahin Rəhim oğlu İnzibatçı  

“Büllur” Poliqrafiya Mərkəzi

   
1 Qəribov Elman Hacı oğlu Mərkəz rəisi 6377
2 Hüseynov Cavid Allahverən oğlu Mərkəz rəisinin müavini 6394
3 Dəmirçiyeva Sevil Musa qızı Mühəndis 6350
4 Əliyev Elşən Vəfa oğlu Mühəndis  
5 Tağıyeva Xədicə Mirzəxan qızı Mühasib 6395
6 Quliyev Mirbağır Baloğlan oğlu Redaktor 6338
7 Qəribova Ülviyyə Elman qızı Kompüter operatoru